Shawn Mendes ndihet “i tmerruar nga të qenit i ligë”

By

Shawn Mendes tregoi se ai dhe Camila Cabello, kishin një mosmarrëveshje, kur ai ngriti zërin ndaj saj.

Këngëtari zbuloi se ka frikë të jetë djali i keq në marrëdhenien e tij me Camila Cabello, pasi dyshja së fundmi kishin një debat.

Këngëtari po mëson se si të “Trajtohet më mirë”.

“Unë e ngrita zërin tek ajo dhe ajo tha, nuk më pëlqen kur ti ngre zërin tënd. Pse e ngre zërin?  Dhe unë u bëra shumë mbrojtës”.

“O zot, kjo është më e keqja, jam shumë i tmerruar nga të qenit i lig. Jam shumë i frikësuar të jem i keq, nuk dua të jem i keq,” u shpreh Mendes.

Pasi ai u sill ashtu me Camilën, ajo e ngushëlloi atë. Kjo i dha Shawn edhe një mësim tjetër. Mu deshën 20 minuta që unë të reflektoja, dhe t’i them që më vjen shumë keq.

Mendes dhe Camila Cabello thuhet se u takuan ndërsa performuan në  turneun e “Austin Mahone” në vitin 2014.

E! News raportoi se ata ishin së bashku një vit më pas, edhe pse yjet nuk konfirmuan romancën e tyre deri në vitin 2019. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm