A fshihen operacionet pas bukurisë së Anxhelina Hadërgjonaj?!

By

Është një ndër femrat më seksi të shoëbizit shqiptar, e madje ka kohë që në shtyp zë vend vetëm për pozat ‘hot’ pasiqë nuk ka sjellur ndonjë produksion të ri muzikor.

Shpeshherë janë bërë dallime mes daljes së saj të parë dhe imazheve aktuale, duke aluduar për ndërhyrje kirurgjikale.

Mirëpo, këto i ka hedhur poshtë të shtunën në ‘Xing me Ermalin’, Anxhelina e cila tha se ndryshimet e vetme janë në flokë teksa nuk ka bërë ndonjë intervenim.

Po ashtu, dallimet mund të ndodhin edhe për shkak të make up-it, por jo të efektit të bisturisë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm