Brad Pitt në lidhje serioze? Kjo është vajza krah aktorit pas divorcit me Jolie

By

Ai thuhet të ketë nisur një romancë me profesoreshën e njohur të MIT Neri Oxman, dhe u raportua se kjo është lidhja e tij e parë serioze që pas ndarjes me Angelina Jolie.

New flame: He was rumoured to have embarked upon a romance with MIT professor Neri, 42, in his first serious relationship since splitting from Angelina Jolie

Mirëpo më pas është thënë nga burime pranë aktorit se Brad Pitt, nuk po kërkon një lidhje serioze së shpejti e gazeta e famshme Entertainment Tonight, ka raportuar se aktori nuk është në një lidhje zyrtare me 42 vjeçaren Oxman.

Aktori 54 vjeçar sipas këtyre burimeve, dëshiron që të fokusohet më shumë në karrierë e te roli I tij si baba, se sa te një lidhje romantike.

“Ai ka pasur disa takime romantike me Oxman mirëpo nuk po kërkon një lidhje me përkushtim për momentin. Ai është i dedikuar tek fëmijët e tij dhe po e shijon kohën me ta, kurdo që është i lirë”, ka thënë ky burim, transmeton Prive. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm