Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi kanë arsye për të festuar

By

Çifti i njohur Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi, festojnë sot 13 vjetorin e lidhjes së tyre.

Me këtë rast, bashkëshorti i këngëtares së famshme, ka publikuar një fotografi në InstaStory, në mbishkrimin e së cilës i ka uruar përvjetorin e tyre.

“Dashuria e vërtetë kurrë nuk përfundon. Ai njeh presje, por kurrë pika.13 vjet bashkë! Urime përvjetorin e dashur”, ka shkruar Vali në mbishkrimin e fotografisë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm