Patris Berisha publikon një video të adhurueshme me vogëlushin e tij, Zen

By

9 maj i këtij viti, ishte data kur Tuna njoftoi të gjithë ndjekësit e saj se në jetë kishte ardhur edhe një djalë. Ajo arriti të mbajë shtatzëninë e saj plotësisht jashtë vëmendjes së publikut.

Vogëlushit që ia lanë emrin emrin Zen i uroi mirëseardhje edhe babait, Patrisi, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Së fundmi, ai publikoi një video të adhurueshme si babë e bir. Zen po bën banjë dhe Patrisi është aty që ta argëtojë vogëlushin.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm