Detajet e një prej martesave më të pritura të showbizit shqiptar (VIDEO)

By

Orinda Huta dhe Turjan Hyska, si një prej çifteve që i kanë rezistuar viteve, ka tash e një kohë të gjatë që përmenden në shtypin rozë për martesë eventuale.

Verat e stinët tjera kalojnë por datë definitive përtej spekulimeve mediatike nuk ka pasur deri tani kur u mësua edhe zyrtarisht – Korriku i 2017-tës.

E për të folur rreth detajeve të dasmës dhe jo vetëm, këngëtarja Orinda Huta ishte e ftuar në Prive ku në intervistë me gazetarin Vlorijan Halili shpalosi planet.

Artikuj të ngjashëm