Green dhe Meeks më të dashuruar se kurrë më parë

By

Ata janë bërë prindër të fëmijës së tyre të parë së bashku të quajtur Jayden Meeks-Green, para disa javësh.

E dashuria mes Chloe Green dhe Jeremy Meeks sa vjen e shtohet.

Së fundmi dyshja janë parë në një pushim familjar në një jaht tejet luksoz në Capri të Italisë.

Trashëgimtarja e “Topshop”, shfaqi fizikun mjaft të mirë pas lindjes, përderisa po shijon pushimet me të dashurin dhe prindërit e saj.

Çifti shpesh ishin pjesë e mediave rozë për lidhjen e tyre, megjithatë duket se asgjë nuk e ka prishur rehatinë dhe romancën mes tyre.

Chloe Green and Jeremy Meeks proved starting a family has left them more in love than ever as they shared a passionate kiss during their family getaway on a super yacht in Capri, Italy , on Thursday

Chloe, 27, showed off incredible post-baby body as she relished another day in the sunshine with her ' Hot Felon ' beau, 34

Luxurious: Chloe showed off her toned figure in a white bikini with a pink patterned sheer cover-up dress over the top, which had a daring slit on the sides 

Stylish: She accessorised her look with a stylish straw bag, a pair of oversized pink sunglasses and a jaw-dropping diamond ring on her wedding finger

Rumours?: Chloe and Jeremy have previously denied that they are engaged, after Chloe was spotted wearing another dazzling diamond ring on numerous occasions

Artikuj të ngjashëm