Mimoza Shkodra publikoi këngën e re dhe ja çfarë i thonë koleget e estradës

By

Pasi u nda nga i fejuari i saj, këngëtari Seldi Qalliu, Mimoza Shkodra ka qenë shumë e përkushtuar në karrierën e saj me koncerte, e tani befas publikoi edhe një këngë të re me videoklip.

Kënga e re e saj quhet “Mu ma le fajin”, e një tekst si ai, na bëri të mendojmë se kënga është një dedikim personal i saj.

Kjo këngë e cila u lansua dje ka marrë edhe komente, derisa këngëtarja është komplimentuar nga koleget e saja këngëtare edhe në Instagram.

“Të lumtë e suksese”, i shkruan Shkurte Gashi, ndërsa Ryva Kajtazi e ka uruar këngëtaren për projektin e ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm