Dajë e nip prapë bashkë në hitin e ri

By

Ndër vite, dajë e nip, Besnik Canolli – 2po2 dhe reperi Capital T kanë krijuar bashkë hite që mbahen mend gjatë.

E duket se suksesin e njejtë, dyshja do ta ripërsërisin në pak ditë kur edhe pritet ta publikojnë këngën e re.

Në vargun e shumë projekteve produktive të këtij viti, ndaras, bashkë me Elvanën e në duet me emra të tjerë, Capital T dhe 2po2 do sjellin këngën e titulluar ‘Kujt pi kallxon’.

Ky projekt muzikor parashihet të publikohet me 17 Dhjetor. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm