Pastat bëhen mollë sherri mes Getinjos dhe Gresës

By

Nuk thuhet kot që dy shefa kuzhine nuk mund të bëhen bashkë në një kuzhinë. Getinjo i cili shumë shpesh ka gatuar për të gjithë banorët u përplas me Gresën.

Mollë sherri u bënë pastat për të cilat të dy banorët nuk mund të bien dakord se si duhet gatuar.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

 

Artikuj të ngjashëm