Çka po kërkon Geti nga Marina?!

By

 

Prezantuesja Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tash e një kohë prej kur kanë bërë lidhjen publike zhvillojnë një sërë debatesh përmes komenteve në Instagram.

Ndonëse shumica prej tyre kanë qenë të koduara, disa përfshirë edhe komentin e fundit kanë arritur të deshifrohen.

Në fotografinë më të re nga prezantuesja, ka komentuar edhe Geti.

Ai ka kërkuar të drejtat e ‘pronësisë’ së fotografisë meqenëse duket që ka qenë autori i imazhit në një prej pushimeve luksoze të çiftit gjatë kohës sa janë bashkë. /Prive.al/

maj-2016

Artikuj të ngjashëm