Kush është i famshmi me 10 milionë ndjekës në Instagram me të cilin u taku Enca?

By

Enca ishte protagonistja e rubrikës ’10 gjërat që nuk i keni ditur’ të emisionit Prive, këtë të shtunë që sapo kaloi.

Këngëtarja pati shumë për të treguar, madje zbuloi edhe talentin e saj të fshehtë e që është edhe qesharakt.

Ndër të tjerash, Enca tregoi çfarë nxënëse ka qenë në shkollë, çka nuk ka provuar kurrë dhe që doli me një person me 10 milion ndjekës në Instagram.

Detajet ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm