Fotosesioni i fundit i Xhensila Myrtezaj ngrit dyshimet se është shtatzënë

By

Si gjithherë, Xhensila Myrtezaj publikoi një foto-sesion që nderon edhe festat e fundvitit.

Në fotografitë e veshura me fustane të bukura bashkë me vajzën, të dyja shkëlqenin nën dritat vezulluese.

Por, një detaj ngriti dyshimet tek ndjekësit të cilët e potencuan edhe në komente.

Ajo shihet teksa ka hipur në një shkallë dhe dorën e ka të pozicionuar tek pjesa e abdomenit, sikur po ledhaton një fryt që po rritet.

Ndërsa, këngëtarja nuk ka reaguar në lidhje me komentet që ka marrë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm