Flori bashkëpunim me Shkurte Gashin?

By

Kantautori Flori Mumajesi duket se ka shijuar mjaftueshëm suksesin e këngës “Nallane” pasi ai tashmë i ka hyrë  punës për një tjetër projekt. Bëhet fjalë për një bashkëpunim në mes tij dhe këngëtares nga Kosova, Shkurte Gashi.

Notat e tyre duket se janë përshtatur qysh para 4 viteve kur Flori kishte publikuar demon e këngës “Dashuria” të kënduar Gashi.

Sido që të jetë edhe kjo pritet të jetë një ndër hitet e Threedots./Prive.al

Artikuj të ngjashëm