Fifi uron mbretin e zemrës me fjalë të veçanta (FOTO)

By

Sot ka festë në familjen e Fifif.

Artistja e hitit “Psikopatja jote”, ka njoftuar se sot feston ditëlindjen babai I saj.

Ajo hyri në Instagram për të postuar fotografi nga arkivi bashkë me ‘mbretin e zemrës’ së saj, poshtë së cilave ka shkruar edhe disa fjalë të veçanta.

“Babalushi jem ❤️ Mbreti i zemres tem GEZUAR Ditlindjen 🥂 te do e vogla jote deri pafundesi”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, “Shqipe” është projekti i saj i fundit dhe shumë shpejt priten këngë të reja nga ajo.

Nëse nuk e dini, Fifi do të marrë pjesë edhe këtë vit në Kënga Magjike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm