S4MM publikon projektin e ri muzikor (VIDEO)

By

S4MM ka publikuar këngën e re.

Projekti quhet “Ma Cherie” dhe është i shoqëruar me videoklip.

Në këngë kanë punuar Rzon dhe Don Gima.

Kujtojmë se ditëve të fundit u përfol se në klipin e ri do të paraqitet e fejuara e reperit nga Tetova, gjë që nuk ndodhi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm