‘AR’ NJË TJETËR STUDIO BUKURIE NË KRYEQYTET!

By

 

Të Enjten mbrëma në kryeqytet u shtua edhe një lokal I ri ose thënë më mirë një studio bukurie.

Dy emra të njohur për qytetarët tanë bashkuan forcat në një studio të vetme, grimerja Rrezarta Galica dhe stilisti I flokeve Altini patën hapjen e lokalit të tyre me një koktel nderi për studion e përbashkët AR.

 

Artikuj të ngjashëm