Momente nga pushimet e Bleros dhe Tarës!

By

Ka ditë që këngëtari i njohur Blero po qëndron në shtetin turk,përkatësisht afër qytetit të Antalisë.

Ku përveq që aryeja e shkuarjes së tij është kryesisht për punë,ai gjithashtu është duke atë si periudhë e pushimeve,të cilën po e ndan me vajzën  e tij,Tarën.

Ai nga një foto e postuar,shprehet këtë të fundit ‘Njo,vec si 1 milion është.Të dua gjithcka e imja‘.

Rastësi apo jo, ky postim ku Blero përmend numra vjen pak minuta pas fotos së bukur të aktores Teuta Krasniqi ku në imazhin me Tarën kishte shkruar: ‘Me dy çikat e mia‘ duke përfshirë edhe vajzën që pritet ta sjell në jetë së shpejti. /Prive.al/

blero

 

Artikuj të ngjashëm