Rita Ora e Bebe Rexha, publikojnë këngën kushtuar vajzave!

By

Kishin muaj që kishin paralajmëruar një bashkëpunim dhe tani ishte momenti i lansimit.

Ndonëse ende pa video klip, dy shqiptaret Rita Ora e Bebe Rexha kanë publikuar këngën kushtuar vajzave me titullin “Girls”, në bashkëpunim me reperet Cardi B dhe Charli XCX.

Të katërta i këndojnë fuqizimit të vajzave dhe statusit të barabartë që ato duhet të kenë në shoqëri. Në vargjet e tyre, ato aq shumë i duan vajzat sa deklarohen se duan t’i puthin ato.

Përndryshe, është paralajmëruar edhe klipi i ri i tyre, që do jetë një projekt gjigant. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=6Ud4rep-fxE

Artikuj të ngjashëm