Largimet nga muzika, ku po gënjejnë artistë? (VIDEO)

By

Për një kohë të shkurtër, disa artistë të showbizit shqiptar hoqën dorë nga muzika.

Ajo që habiti njerëzit pak më shumë ishte vendimi i Feros i cili tha se po tërhiqet nga muzika për shkak të përkushtimit në fenë Islame.

Rreth kësaj çështje, Prive ka pyetur disa gazetarë se pse po ndodh kjo dhe a po gënjejnë ata.

Ndiqni videon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm