Teksa shohim fotot e Arianës në Maldive kemi vetëm një pyetje

By

Siç e kemi kuptuar përmes rrjeteve sociale, Ermali dhe Ariana janë tash e disa ditë në një pushim përrallor në Maldive, bashkë me djalin Artin dhe vajzën Ana.

Në ishujt e Maldiveve, ata janë bërë bashkë edhe me Ledrin dhe Sarën që kanë zgjedhur po të njejtin destinacion.

Por është një gjë që tërheq vëmendjen në fotot e postuara – linjat e Arianës.

 

View this post on Instagram

 

@fashionnova 🌹

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Vetëm katër muaj pasi solli në jetë vajzën e tretë, Ariana mahnit të gjithë me linjat të cilat ka arritur t’i kthejë për një kohë tejet të shkurtër duke ngritur një pyetje të vetme – si ia doli?

Nuk dihet nëse është çështje gjeni, regjim i ngjeshur apo kombinim i  të dyjave mirëpo Ariana meriton çdo lavdatë për vullnetin, energjinë dhe mbi të gjitha, transformimin. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

Maldives nights ✨ so in love with this dress from @prettylittlething 🌹

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

View this post on Instagram

 

I just want to spend the rest of my life laughing @fashionnova

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Artikuj të ngjashëm