KËNGË EKSPLICITE NGA ROZANA RADI?!

By

Rozana Radi më në fund ka vendosur të rikthehet ashtu si dëshiron vetë, kënga që po përgatit Rozi është në përfundim.

Teksti dhe klipi pritet të jenë shumë provokues, madje do të ketë edhe skena nudo dhe mjaft eksplicite, ku mes tjerash në tekst bëhet fjalë për një femër me klas dhe erotike, që luan me ndjenjat e një mashkulli, fjalët që do të këndohen padyshim janë të punuara nga vetë këngëtarja e videospoti do të finalizohet nga Max Production, ku për të parën herë do ta keni në Prive premierë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm