ÇKA PO BËN AFËRDITA PAS SKANDALIT ?!

By

Pak ditë më parë në media shpërtheu skandali i bisedave mes Afërdita Dreshajt dhe Agon Amigës ku dyshja shihet në biseda që tejkalonin raportet kolegiale.

Të dy, demantuan lajmin në media duke thënë se në bisedat që kanë qarkulluar në publik ishin të montuara.

E tani pas këtij skandali që siç u shpreh Afërdita, ia prishi ditën, kjo e fundit sot ka gjetur kohë të relaksohet në bregdet.

Fotos së shpërndarë në rrjetin social Instagram, ajo i ka bashkangjitur përshkrimin në gjuhën angleze ‘Jetë e mbushur me lumturi’.

Të kujtojmë se e gjithë historia nisi pas projektit të përbashkët të Amigës dhe Afërditës të titulluar ‘Topless’ i cili u shoqërua me klip që përmbante skena mjaft të nxehta. /Prive.al/

View this post on Instagram

Life of happiness 🙏🏼

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm