Albani romantik në postimin e fundit me Miriamin (FOTO)

By

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë pozuar së fundmi bashkë në rrjete sociale.

Ka qenë këngëtari shqiptar ai i cili i ka ndarë dy foto në Instagram krah gruas së tij me të cilën ka dy fëmijë.

’Pa ty asgjë s’do ishte e mundur. Të dua’, ka shkruar Albani.

Kujtojmë se kënga e tij e fundit është dueti i tij me Elgit Dodën, të cilin e sollën gjatë verës./Prive.al

View this post on Instagram

Pa ty asgje s‘do ishte e mundur! Te dua ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Artikuj të ngjashëm