Bashkëpunim mes Finem dhe Ardian Bujupit? (FOTO)

By

Reperi i njohur në Shqipëri, Finem është bashkuar me Ardian Bujupin, së fundmi.

‘Tr Pr si Fin & Ard’ ka qenë përshkrimi i postimit të cilin e ka bërë Finem duke mos zbuluar asgjë më shumë.

Mbase ky imazh na zbuloi se të dy artistët mund të sjellin së shpejti një këngë bashkë.

Ndryshe, Finem dhe Ardian Bujupi kanë qenë goxha aktiv me projekte gjatë këtij viti./Prive.al

View this post on Instagram

Tr Pr si Fin & Ard @ardianbujupi

A post shared by FINEM KPT 🎭 (@itsfinem) on

Artikuj të ngjashëm