Si arriti Yllka Gashi të marrë pjesë në shfaqjen “Women On Fire”?

By

Këtë javë e ftuar në 5 Data ishte aktorja Yllka Gashi.

Ajo zbuloi shumë të pathëna, jetën e saj në Amerikë, dhe foli gjithashtu për rolin e saj në shfaqjen “Women On Fire” në Amerikë.

Më poshtë mund t’i dëgjoni të gjitha nga ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm