Kjo është kënga e re e Sabri Fejzullahut (VIDEO)

By

Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga e quajtur ‘Për dashurinë’ vjen e shoqëruar me videoklip.

Muzikën dhe tekstin e ka punuar Pirro Çako ndërkaq orkestrimin e bëri Virusi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm