Kujt po i thotë Greta Koçi ‘Mos m’thirr’?

By

Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi zbuloi një befasi për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Ajo njoftoi se këtë të premte do të publikohet projekti i saj më i ri me titull ‘Mos m’thirr’.

Kjo këngë pritet të publikohet me fillim të orës 15:00.

Lajmin e bëri të ditur përmes një videoje e cila përmban sekuenca të shkurtra nga klipi i saj.

Ajo nuk i bëri të ditur bashkëpunëtoret por kohëve të fundit ajo punoi me Black Fish Entertainmet në krye me Genc Prelvukaj.

Reperi flitet se është në lidhje me motrën e saj, Enin, edhe pse asnjëri prej tyre nuk e konfirmoi lajmin akoma.

Të dy janë parë shpesh nëpër vende të ndryshme dhe janë kapur nga paparacët.

Në të njëjtën kohë, Eni pritet të publikojë bashkëpunimin e saj me NRG Band me titull ‘Zemër’./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bn3MglGgtMs/?taken-by=gretakoci1

Artikuj të ngjashëm