Liam Hemsworth deklarohet publikisht pas lajmit për ndarjen me Miley Cyrus

By

Liam Hemsworth raportohet se ka bërë deklaratën e tij të parë publike që kur shpërtheu lajmi se ai dhe gruaja e tij Miley Cyrus, u ndanë.

Për më tepër, pasi lajmi për ndarje u shpërnda gjithëandej, gruaja e tij është parë me ish-in e Brody Jenner, Kaitlynn Carter.

Fotografë të Daily Mail Australia, takuan Liam për herë të parë që nga ndarja dhe e pyetën se si po ecën.

“Ju nuk e kuptoni se si është”, thuhet se Liam tha si përgjigje. “Nuk dua të flas për këtë pjesë shok”, tha ai më tej.

Liam aktualisht është në Australi me vëllanë e tij të madh Chris Hemsworth./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm