Taynën dhe Elvanën sot i ‘bashkoi’ kjo gjë (FOTO)

By

Tayna dhe Elvana Gjata sot kanë publikuar fotografi të reja në llogaritë e tyre në Instagram.

Kushdo që ndjekë ato mund të ketë parë një gjë! Të dyja kishin veshur bikini të njëjta.

Tayna ndau dy imazhe seksi nga Amerika edhe pse u kthye në Kosovë pak ditë më parë.

 

Ndërsa Elvana u lajmërua pas disa javësh në heshtje duke ndarë foto me ndjekësit e saj të shumtë.

Si mendoni ju, cilës i shkojnë më shumë?/Prive.al

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm