Gena po na sjellë ngjyrat e vjeshtës me këngën e re

By

Për të gjithë ju që mezi keni pritur një këngë të re nga artisti Gena, ka lajme të mira.

Artisti bëri të ditur se kënga e tij e re me titull “Si vjeshta”, po vjen shumë shpejt dhe do të shoqërohet edhe me videoklip.

Gena publikoi një video të shkurtër, në të cilën sjell disa sekuenca nga balada, e cila do të ketë edhe ngjyra vjeshte. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by G E N A (@genalito_official)

Artikuj të ngjashëm