Fjolla Morina ndryshon pamjen në mënyrë radikale (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, jo pak herë ka ditur të na befasojë me paraqitjet e saja të cilat pothuajse asnjëherë nuk i ka të njejta.

Pas një periudhe si brune, Fjolla duket se pati nevoj për disa ndryshime në pamje të cilat i bëri edhe atë në mënyrë mjaft të theksuar.

Ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve duke kombinuar të bardhën dhe të zezën, një miks ky i cili duket se po i shkon mjaft shumë.

Për më tepër shikoni vetë fotografinë e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm