Brad Pitt veshi fund në tapetin e kuq për një arsye tepër të thjeshtë

By

Fituesi i Oskarit, 58 vjeçar, Brad Pitt shpjegoi të hënën pse vendosi të vishte një fund në premierën gjermane të filmit të tij të ri komedi-aksion “Bullet Train” muajin e kaluar.

Ylli i “Fight Club” tregoi tatuazhet e tij në tapetin e kuq të Berlinit më 19 korrik, ku kishte veshur një këmishë rozë të lehtë, çizme luftarake, një fund ngjyrë kafe dhe një xhaketë të ngjashme.

https://nypost.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/08/brad-pitt-bullet-train-26.jpg

Në premierën e së hënës në Los Anxhelos të “Bullet Train”, Pitt zbuloi pse zgjodhi zgjedhjen e stilit.

“Nuk e di! Ne të gjithë do të vdesim, kështu që le të bëjmë çfarë të duam,” tha ai për Variety.

Pitt më parë përshkroi pse vendosi të vishte një fund në shfaqjen e Berlinit muajin e kaluar, duke thënë me shaka për Associated Press: “Flladi. Flladi.” /Prive.al

https://nypost.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/08/brad-pitt-bullet-train-27.jpg

Artikuj të ngjashëm