Reperi shqiptar u dënua për armë mbajtje pa leje gjatë klipit (VIDEO)

By

Reperi shqiptar, Ever B ka treguar se u dënua nga policia për armë mbajtje pa leje gjatë xhirimeve të një klipi.

Në 60 sekondat e Prive, përveç kësaj ai tregoi cila femër shqiptare i pëlqen dhe shumëçka tjetër.

Të gjitha i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm