Shqiptarët dominuan në Spotify gjatë muajit mars

By

Aristët shqiptarë po performojnë goxha mirë në platformën Spotify gjatë muajit mars.

Përveç Dua Lipës, Rita Orës, Ava Max, këtu bëjnë pjesë edhe Era Istrefi, Azet, Njomza, Loredana dhe shumë të tjerë.

Në listat më poshtë ju mund të shihni se sa dëgjime janë regjistruar për ta, në top 22-shen e artistëve shqiptarë më të dëgjuar.

Kjo padyshim që na bën krenarë të gjithë shqiptarëve kudo që janë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm