Si e komenton Jonida sot lidhjen me Romeon pas ndarjes?

By

Këngëtarja dhe prezantuesja Jonida Maliqi ishte së fundmi protagoniste në Prive.

Foli gjerë e gjatë rrugëtimin e saj të ri në televizion, në ambientet e shtëpisë së saj.

Por nuk shkoi pa u komentuar edhe historia e dashurisë me Romeon – romancë së cilës i erdhi fundi.

Jonida i tha të gjitha e madje pati edhe një mesazh për çiftin e ri, pas zyrtarizimit të lidhjes së Romeos me Aleksia Peleshin.

Detajet ua sjell video e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm