Ky edicion do na shkrijë së qeshuri, Luana Vjollca prezanton kapitenët e rinj të emisionit të saj

By

Përderisa gjatë sezonit të kaluar të përhershëm në emision kishte të pranishëm moderatorin e njohur të procesit sportiv Manush Kullollin dhe aktorin e Top Channel Gent Hazizin, tani ajo ka ndërruar ekipë.

Luana Vjollca që nis sezonin e ri të emisionit të saj “Shiko kush Luan”, ka prezantuar kapitenët e ri të skuadrave që ajo do t’i udhëheqë në lojë.

Dhe krah Luanës në ëktë sezon do të jetë aktori i Portokallisë Florian Binaj dhe Adi Pojana, i njohur për një humor të hollë.

Vjollca ka njoftuar se xhirimet i ka kryer derisa pritet që emisioni i saj të transmetohet këtë të shtunë sigurisht në Top Channel, ku moderatorja edhe ndërtoi karrierën. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BoT3-TInbjV/?taken-by=luanavjollca

Artikuj të ngjashëm