Rrallë i shohim në intervista: Finem dhe Solo i thonë të gjitha për Prive

By

Finem dhe Solo na kanë sjellë hite të panumërta, por jo shpeshherë i kemi parë në një intervistë.

Prive solli një material nga Tirana me protagonistë të dy artistët që shpalosën më shumë nga jeta e tyre në dimensione të ndryshme.

Ndiqni të plotë intervistën e djemve në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm