Ekskluzive: Gold AG për herë të parë si baba i Guerilit! (VIDEO)

By

Më 28 Nëntor, Gold Ag u bë baba për herë të parë.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Ermira, u bënë prindër të një djali të cilin e kanë quajtur Gueril.

Ariani ka folur ekskluzivisht si baba, në një intervistë për Prive, duke treguar shumëçka rreth kësaj pjesë.

Ndiqni videon e plotë më poshtë për të kuptuar çfarë tha Gold Ag, tash pasi u bë baba i një djali./Prive.al

Artikuj të ngjashëm