Pse Kobra i ndau rrugët me Kallashin? (VIDEO)

By

Dibran Hoxhaj i njohur në publik si Kobra, në një intervistë ekskluzive për Prive, ka treguar pse i ndau rrugët me Kallashin.

Përveç kësaj, Kobra foli për jetën e tij, bamirësitë, planet dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon më poshtë për të kuptuar në pak minuta, jetën e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm