Afër kujt ndjehet e lumtur Kejsi Tola ?!

By

Fituesja e talent show “Ethet” në vitin 2009 Kejsi Tola, dhe reprezentuesja e Shqipërisë në Eurovision-in e mbajtur në Rusi ka shprehur dashurinë e madhe që ka ndaj nënës.

Ajo përmes rrjetit social Instagram publikoi një foto me të ëmën dhe nuk munguan as fjalët përshkruese për nënën e saj ku thotë “Se mënyra më e mirë për t’u ndjerë e lumtur dhe e mbrojtur është kur të kam ty afër”.

Këngëtarja ka kohë që nuk është duke u marrë intensivisht me këngën por e cilson atë si jetë dhe pjesë të pandashme të saj.  /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm