Rrahje masive në koncertin e Melindës, flet reperja (FOTO)

By

Melinda aktualisht është në turne.

Reperja e cila së fundmi lëshoi këngën “Pika Pika”, po mbanë koncerte kudo ku ka shqiptarë por njëri prej tyre nuk u realizua dot.

Artistja hyri në Instagram për t’iu kërkuar falje fansave në Stubëll pasi nuk arriti të dalë në skenë.

Shkak ishte një rrahje masive mes njerëzve brenda dhe Melinda tha se nuk kishte siguri.

Më poshtë mund ta shihni çfarë tha reperja pasi koncerti nuk u realizua./Prive.al

Artikuj të ngjashëm