Vildane Zeneli provokon sërish! (FOTO)

By

Bukuroshja dhe modelja shqiptare, Vildane Zeneli e cila jeton dhe vepron ne SHBA jo rrallë herë ka ditur të na provokojë me fotografi ‘Hot’.

Por kësaj rradhe, atë që din të bëjë më së miri ajo ka vendosur ta realizoj qysh në orët e para të mëngjesit.

Bukuroshja në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi ku shfaqë format e mrekullueshme të gjoksit të e saj teksa shihet e veshur  vetëm me bikini.

Vildanja duket shumë seksi edhe pse e sapo zgjuar nga gjumi. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm