‘Syni m’qesh’ nga Mateus Frroku (VIDEO)

By

Mateus Frroku ka publikuar projektin e ti të ri ‘Syni m’qesh’.

Muzika dhe teksti u realizua nga Kledi Bahiti ndërkaq për klipin u përkujdes produksioni MAX.

Më poshtë videoklipi të cilin mund ta shihni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm