Rikthimi i Tunës – këto janë detajet (VIDEO)

By

 

Tuna po i rikthehet skenës muzikore!

Artistja që pauzoi për një kohë goxha të gjatë pasi u bë nënë, ka vendosur të kthehet me projekte të reja.

Në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’ të emisionit Prive, keni mundësinë tē kuptoni më shumë rreth saj dhe asaj që po përgatit këngëtarja.

Artikuj të ngjashëm