Kështu e befasoi Klea – Elgitin për ditëlindje (VIDEO)

By

Elgit Doda sot feston ditëlindje jubilare.

Këngëtari dhe kompozitori i njohur mbush plot tre dekada jetë.

Në 30 vjetorin, normalisht se s’kishte si të mos mungonte një festë e madhe.

Për këtë pjesë, është përkujdesur personi i zemrës, Klea Huta që i organizuar festën surprizë në një prej lokaleve të Tiranës.

Më poshtë, inserte nga festa. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm