Skerdi në spital? E vërteta e fotos që bëri xhiron e portaleve

By

Skerdi është shfaqur sot nga një klinikë.

Artisti shqiptar shihet duke marr serum dhe i veshur me bluzën e kaltër të cilën zakonisht e veshin pacientët.

View this post on Instagram

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)

Ai nuk ka treguar se çka ka ndodhur me të, pasi videoja e postuar në Instagram nuk ka asnjë përshkrim.

Kjo ka shqetësuar ndjekësit pasi lajmi mori dhenë në portale.

Megjithatë, mos u bëni merak, nuk bëhet fjalë për asgjë serioze! Artisti i njohur është fatmirësisht shumë mirë me shëndet por vetëm i është nënshtruar një intervenimi.

Bëhet fjalë për mbjelljen e flokëve, procedurë të cilën ai e ka kryer në klinikën më me emër në Prishtinë, Ozone Hair Clinic.

Përndryshe, këngëtari së fundmi ka publikuar projektin muzikor me titull “Mëkatare”. /Prive.al

.

 

Artikuj të ngjashëm