Fjolla Morina mbyll lokalet e veta, tregon edhe arsyen

By

Fjolla Morina ka vendosur t’i mbyll lokalet e veta me rroba.

Ajo këtë e zbuloi vet në rrjete sociale.

Këngëtarja tha se me këtë rast i gjithë malli i saj është në zbritje.

Poashtu, Fjolla tregoi se mbyllja e tyre po ndodh për shkaqe personale dhe private.

Nuk dihet se çka e çoi Fjollën deri tek ky vendim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm