Në krahët e kujt po flen, Vildane Zeneli?!

By

Modelja Vildane Zeneli ka shpeshtuar ardhjet e saj në Kosovë dhe Shqipëri. Herën e kaluar ajo e shfrytëzoi edhe për punë ku realizoi disa sete fotografike si dhe u intervistua për herë të parë nga Prive.

Ndërsa tani ajo ka ardhur për të bërë qejf. Çdo fotografi e saj po prodhon shumë zhurmë në mediat tona.

E këtë gjë ajo nuk e ka problem pasiqë që ajo servon ‘brum’ për rrjetet sociale pothuajse gjatë gjithë kohës.

Së fundmi, Zeneli ka postuar një fotografi në krah të një mashkulli muskuloz duke shkruar ‘e përgjumur’.

Sa i përket jetës private, në Prive Vildanja është prononcuar që është single e nuk dihet nëse gjatë javëve të fundit ka ndërruar statusi i saj./Prive.l

Artikuj të ngjashëm