Majk blen makinë super të shtrenjtë (FOTO)

By

Majk sapo na njoftoi me makinën e re.

Këngëtari postoi një fotografi të re duke na treguar PORSCHE-n e tij të bardhë të cilën ia bleu vetes.

Makina që ai tash e posedon kushton mijëra euro.

Kujtojmë që Majk po ka koncerte rreth e rreth trojeve shqiptare dhe me sa duket pagesa është goxha e lartë.

Ju kujtojmë që Prive raportoi dje se artisti u rikthye me ish të dashurën e tij, Melita Nushi./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bliy60hBhSL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1valwnk7bp2rn

Artikuj të ngjashëm